Çiçek Siparis İstanbul
X
Turuncu Pembe Kırmızı Güller


Turuncu Pembe Kırmızı Güller

Ürün Detayları

Yurtdışı çiçek ile almanyaya pembe, kırmızı ve turuncu güller ile hazırlanan gül buketi siparişi verin. (Siparişinizi tamamladıktan sonra siparişiniz işleme alınır, 1 gün sonra gün içinde teslimat sağlanır.)

Ürün Kodu: 614

Turuncu Pembe Kırmızı Güller


760
,00 ₺
+KDV
KDV Dahil: 820,80 ₺
X

İndirimli Bölgeler: Turuncu Pembe Kırmızı Güller


2 x 410,40 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

3 x 273,60 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

6 x 143,64 ₺ Taksit Seçeneği (%5)

9 x 98,50 ₺ Taksit Seçeneği (%8)

12 x 76,61 ₺ Taksit Seçeneği (%12)


ÖDEME SEÇENEKLERİ

ciceksiparisistanbul.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması...

X

Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.
 
Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
 
Özel günlerde (Öğretmenler günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü vb.) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

Alıcının Ülkesi