Çiçek Siparis İstanbul
X
Sukulent ve Orkide


Sukulent ve Orkide

Ürün Detayları

Ahşap bölmeli kasa içinde zebrina, sedum, ekheveria, sedum sukulent çiçekleri ve beyaz orkideler ile hazırlanan yuosunlar ile dekore edilen çiçek aranjmanı.

Ürün Kodu: 610

Sukulent ve Orkide


189
,00 ₺
+KDV
KDV Dahil: 223,02 ₺
X

İndirimli Bölgeler: Sukulent ve Orkide


2 x 111,51 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

3 x 74,34 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

6 x 39,03 ₺ Taksit Seçeneği (%5)

9 x 26,76 ₺ Taksit Seçeneği (%8)

12 x 20,82 ₺ Taksit Seçeneği (%12)


ÖDEME SEÇENEKLERİ

ciceksiparisistanbul.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması...

X

Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.
 
Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
 
Özel günlerde (Öğretmenler günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü vb.) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

Sayın müşterilerimiz özel gün yoğunluğu nedeni ile sipariş alımını bugün için durdurmuş bulunuyoruz. Siparişlerinizi ileri tarihlere verebilirsiniz. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.