Çiçek Siparis İstanbul
X
Pembe Beyaz Cenaze Çelengi


Pembe Beyaz Cenaze Çelengi

Ürün Detayları

Mevsim çiçekleri ile hazırlanan pembe beyaz renk cenaze çelengi. (Lütfen siparişinizi oluştururken cenaze vaktini bize notunuz var mı kısmında belirtiniz ve siparişinizi vaktinden önce en erken şekilde vermeye çalışınız.)

Ürün Kodu: 489

Pembe Beyaz Cenaze Çelengi


400
,00 ₺
+KDV
KDV Dahil: 432,00 ₺
X

İndirimli Bölgeler: Pembe Beyaz Cenaze Çelengi


2 x 216,00 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

3 x 144,00 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

6 x 75,60 ₺ Taksit Seçeneği (%5)

9 x 51,84 ₺ Taksit Seçeneği (%8)

12 x 40,32 ₺ Taksit Seçeneği (%12)


ÖDEME SEÇENEKLERİ

ciceksiparisistanbul.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması...

X

Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.
 
Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
 
Özel günlerde (Öğretmenler günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü vb.) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

Alıcının Ülkesi