Çiçek Siparis İstanbul
X
Kutuda İsimli Güller


Kutuda İsimli Güller

Ürün Detayları

Siyah kare kutuda 30 - 35 adet civarı birinci sınıf ithal kırmızı güller ve beyaz güller ile isim özel güller ile harf yazımı. (Lütfen yazılacak isimi örnek resimdeki karakterce bize notunuz var mı kısmında belirtiniz.)

Ürün Kodu: 639

Kutuda İsimli Güller


800
,00 ₺
+KDV
KDV Dahil: 864,00 ₺
X

İndirimli Bölgeler: Kutuda İsimli Güller


2 x 432,00 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

3 x 288,00 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

6 x 151,20 ₺ Taksit Seçeneği (%5)

9 x 103,68 ₺ Taksit Seçeneği (%8)

12 x 80,64 ₺ Taksit Seçeneği (%12)


ÖDEME SEÇENEKLERİ

ciceksiparisistanbul.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması...

X

Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.
 
Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
 
Özel günlerde (Öğretmenler günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü vb.) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

Alıcının Ülkesi