Çiçek Siparis İstanbul
X
Kare Kutuda Harfli Güller


Kare Kutuda Harfli Güller

Ürün Detayları

Siyah kutuda 30-40 adet civarı birinci sınıf ithal kırmızı güller ve beyaz güller ile harf yazımı. (Lütfen yazılacak harfi bize notunuz var mı kısmında belirtiniz.)

Ürün Kodu: 687

Not: Mevsim dolayısıyla kullanılan çiçekler, renkler, alt materyaller, malzemeler de farklılık gösterebilir. Fakat boyutu ve çiçek kalitesi fiyat ile aynı orantıda olur.

Kare Kutuda Harfli Güller


1.012
,50 ₺
Fiyata kdv dahildir.
X

İndirimli Bölgeler: Kare Kutuda Harfli Güller


2 x 506,25 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

3 x 337,50 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

6 x 177,19 ₺ Taksit Seçeneği (%5)

9 x 121,50 ₺ Taksit Seçeneği (%8)

12 x 94,50 ₺ Taksit Seçeneği (%12)


ÖDEME SEÇENEKLERİ

ciceksiparisistanbul.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması...

X

Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.
 
Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
 
Özel günlerde (Öğretmenler günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü vb.) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

Alıcının Ülkesi (Buyer's Country)*