Çiçek Siparis İstanbul
X
Gelin Arabası Süsleme Beyaz


Gelin Arabası Süsleme Beyaz

Ürün Detayları

Beyaz şebboy, lilyum ve mevsim çiçekleri ile hazırlanan gelin arabası. Örnek gelin arabaları haricinde özel isteklerinize görede araba süsü firmamız tarafından yapılmaktadır. Randevu için adresimize geliniz ya da telefon ile iletişime geçiniz

Ürün Kodu: 648

Gelin Arabası Süsleme Beyaz


250
,00 ₺
+KDV
KDV Dahil: 270,00 ₺
X

İndirimli Bölgeler: Gelin Arabası Süsleme Beyaz


2 x 135,00 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

3 x 90,00 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

6 x 47,25 ₺ Taksit Seçeneği (%5)

9 x 32,40 ₺ Taksit Seçeneği (%8)

12 x 25,20 ₺ Taksit Seçeneği (%12)


ÖDEME SEÇENEKLERİ

ciceksiparisistanbul.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması...

X

Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.
 
Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
 
Özel günlerde (Öğretmenler günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü vb.) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

Alıcının Ülkesi