Çiçek Siparis İstanbul
X
Astomerya ve Beyaz Güller


Astomerya ve Beyaz Güller

Ürün Detayları

Yurtdışı çiçek ile rusyaya vazoda astomerya ve beyaz güller ile hazırlanan vazo çiçeği siparişi verin. (Siparişinizi tamamladıktan sonra siparişiniz işleme alınır, 1 gün sonra gün içinde teslimat sağlanır.)

Ürün Kodu: 525

Astomerya ve Beyaz Güller


1.095
,00 ₺
+KDV
KDV Dahil: 1.182,60 ₺
X

İndirimli Bölgeler: Astomerya ve Beyaz Güller


2 x 591,30 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

3 x 394,20 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

6 x 206,96 ₺ Taksit Seçeneği (%5)

9 x 141,91 ₺ Taksit Seçeneği (%8)

12 x 110,38 ₺ Taksit Seçeneği (%12)


ÖDEME SEÇENEKLERİ

ciceksiparisistanbul.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması...

X

Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.
 
Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
 
Özel günlerde (Öğretmenler günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü vb.) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

Alıcının Ülkesi